Sneak Peek trouwfoto’s: de bruiloft van Robert & Eline op landgoed Rhederoord

by Corneli on January 31, 2010

Afgelopen vrijdag was de bruiloft van Robert & Eline. De volledige huwelijksdag inclusief huwelijksceremonie werd gevierd op landgoed Rhederoord in de Steeg. Rhederoord is een super mooie locatie om je bruiloft te vieren!

Robert & Eline trouwden op z’n ‘Engels’. Ze zagen elkaar pas op het moment dat Eline met haar vader de trouwzaal binnen liep om haar ja-woord te geven aan Robert. Super leuk.. die spanning.

Hieronder alvast een kleine speak peak van de trouwfotoo’s die we hebben gemaakt. De rest komt later nog!

Het regende vrijwel de hele dag… :( gelukkig hadden we even 5 drogen minuten om buiten een nog paar trouwfoto’s te maken.

huwelijksfoto's rhederoord

foto's bruiloft rhederoord

trouwfoto's rhederoord

{ 2 comments… read them below or add one }

Robert & Eline March 1, 2010 at 13:26

Beste Corneli,

De foto’s zijn echt prachtig. We hebben beiden onwijs genoten van deze dag en kunnen mede dankzij de foto’s er met veel plezier op terugblikken. We zijn zeker benieuwd naar de rest van de foto’s. Spannend!!!

Groeten
Robert en Eline

Corneli March 2, 2010 at 16:53

Hoi Robert & Eline,

Bedankt voor jullie leuke berichtje! Ik heb erg genoten van jullie mooie dag. De DVD met foto’s heb ik gisteren op de bus gedaan… :)

- Corneli

Leave a Comment

Previous post:

Next post: